PROFESYONEL EVCİL HAYVAN NAKLİ

Evcil hayvan transferi konusunda uzman, hayvanlarla iletişimi kuvvetli ve işini severek yapan ekibimizle pet nakil hizmetimizde konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyoruz Tek tıkla bizi arayabilir, Whatsapp’ tan mesaj yazarak temsilcilerimizle sevimli dostlarımızın yolculuğunu planlayabilirsiniz.

Hızlı Taşıma

Hızır Pet Nakil olarak vizyonumuz ülkemizde evcil hayvan nakil konusunda otobüs bagajı, kamyon kasası gibi çağ dışı yöntemlerden ziyade daha çağdaş ve candostlarımıza yönelik bir yolculuk biçimi olan Pet Nakilin daha yaygın olarak kullanılmasını sağlamaktır. Unutulmamalıdır ki candostlarımızın da kendilerine has bir dünyaları ve ihtiyaçları vardır. Evimizde onlara özel oyuncakları ,yatakları , özel veterinerleri , ihtiyaçları ve kendi lisanları doğrultusunda onlar ile yaşamaktayız. Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda da onların bu dünyalarının farkında olan insanlar ile yolculuk yapmaları hem candostlarımızın hem de siz değerli hayvanseverlerin avantajına olacaktır.

Güvenilirlik

İstanbul içinde ve çevre illere yıllardan beri motosikletli kurye faaliyetlerini büyük bir özveri ve başarı ile sağlamakta olan Hızır Kurye 2019 yılı itibariyle Pet Nakil konusunda ülkemizde yaşanan evcil hayvan kaçırma ,orantısız nakil fiyatları ve bu nakiller sırasında can dostlarımızın yaşamakta oldukları olumsuzlukları göz önünde bulundurarak evcil hayvan nakil sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.Faaliyete başlamış olduğumuz günden itibaren sokak hayvanları ,evcil hayvanlar , koruma köpekleri ve fiziksel veya zihinsel sorunları olan hayvanların nakilleri konusunda başarılı nakillere imzamızı attık. Unutulmamalıdır ki uzun yolculuklar insanlar için bile çok büyük sorunlar teşkil edebiliyorken candostlarımız için çok daha büyük sorunlar doğurabilir .Profesyonel bir kadro ve sağlam bir altyapı ile candostumuzun yapacağı yolculuğu taraflar için daha eğlenceli ve güvenilir bir hale getirmek her zaman için önceliğimizdir.